IV Nieoficjalny Cyklomaniak 11.10.2009r

Startowałem również w maratonie w Łodzi, nazywanym Nieoficjalnym Cyklomaniakiem w 11.10.2009r oraz innych edycjach po których nie pozostał żaden ślad w postaci zdjęć.

Trening przed startem do maratonu

Trzeci nieoficjalny  Cyklomaniak trening Jarosław Adyjanowski

Na starcie maratonu:

IV Nieoficialny Cyklomaniak Jarosław Adryjanowski 1

IV Nieoficialny Cyklomaniak Jarosław Adryjanowski 2

IV Nieoficjalny Cyklomaniak 11.10.2009r.

Wyniki:

M-ce Nazwisko Imię Urodz. Miejscowość Team Nr czas
1 Marszałek Mariusz 1985 Domaniewice Mar & Partners Race Team 33 2:10:00
2 Kamiński Andrzej 1979 Łódź CykloManiak.pl 1 2:10:10
3 Ciesielski Michal 1980 Łódź mcsport.pl 106 2:10:15
4 Wojtowicz Marcin 1987 Łódź Mar & Partners Race Team 007 2:23:00
5 Świtek Krzysztof Łódź 57 2:24:00
6 Jurowski Bartłomiej 1992 Łódź UKS Rojna 102 2:24:00
7 Banaszkiewicz Paweł 1987 Łódź Mar & Partners Race Team 97 2:24:10
8 Jabłoński Jakub 1982 Łódź SWSPiZ, Vortex Coca Energy Drink 21 2:24:20
9 Bilecki Filip 1985 Łódź 6 2:24:40
10 Krajewski Witek 1971 Łódź 32 2:24:55
11 Mucha Bartłomiej 1990 Łódź CykloManiak.pl 7 2:28:00
12 Bartoszewicz Artur 1949 Łódź CykloManiak.pl 777 2:30:00
13 Adryjanowski Jarosław 1979 Łódź 2 2:34:00
14 Gałązka Łukasz 1981 Łódź 12 2:34:04
15 Urbanek Jacek 1974 Łódź 91 2:37:00
16 Grzegory Tomasz 1978 Głuchów Mar & Partners Race Team 19 2:39:00
17 Machała Adam Łódź 95 2:39:20
18 Szałapski Zbigniew 1947 Zgierz SAWO 52 2:42:00
19 107 2:42:10
20 Poklewski Daniel 1990 Łódź 103 2:43:00
21 Maziejuk Bogdan 1960 Kielce MTBCROSS 35 2:43:02
22 Wartalski Rafał 1987 Zduńska Wola 60 2:43:03
23 Kuryj Marek 1978 Tychy AZS AWF Katowice 79 2:45:00
24 Dałek Michał 1989 Łódź 9 2:46:00
25 Kowalczyk Marcin 1991 Wieluń MAXIM-HARO Team 69 2:49:00
26 Reszpondek Laura 1992 Aleksandrów Łódzki CykloManiak.pl 44 2:50:00
27 xx 2:51:00
28 Pawlak Przemysław 1978 Piotrków Tryb Mar & Partners Race Team 40 2:53:00
29 Pełzowski Paweł 1982 Łódź GOLD SPORT 109 2:55:00
30 Skierski Krzysztof 1980 Łódź 49 2:59:00
31 Dąbrowski Piotr 1954 Łódź 10 3:06:00
32 Śliwiński Jakub 1981 Łódź 56 3:06:30
33 Matuszewski Paweł 1991 Łódź UKS Rojna 34 3:09:00
34 Rogozińska Kinga 1987 Zduńska Wola Mar & Partners Race Team 45 3:12:00
35 Triss 🙂 Kinga Łódź 3:30:00
36 Fedzin Adam 1982 Łódź Inter Sport 11 3:36:00
37 Trautman Rafał 1968 Łódź 58 3:51:00
38 Komosa Michał 1994 Łódź 114 3:51:00
39 Maziejuk Mirosława 1959 Kielce MTBCROSS 86 3:55:00
40 Maziejuk Łukasz 1983 Kielce MTBCROSS 100 3:55:02
41 Dębicki Michał 1993 Łódź UKS Rojna 108 4:10:00

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *